سوپر آلیاژهای مس

شرکت فن آوران حدید گستر ،  نسل جدید فولاد های ابزار و فولاد های تخصصی آلمانی را در برای مصرف در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی ،هوانوردی ،فولاد و خودرور را به صورت سفارشی تامین میکند..

فولاد سازان  آلمانی  با بیش از 300 سال تجربه در فولاد سازی  و با  با تکیه بر تجربه و دانش به روز، مرجع کامل فولاد ابزار محسوب میشوند..

فن آوران حدید گستربه نمایندگی انحصاری شرکت های معتبر  ترکیه، انواع سوپرآلیاژی مس  شامل انواع برنز ها ،مس برلیوم، آلومینیوم برنز و مس خالص را تامین میکند  و امکان تامین سفارشات با طرح و نقشه دلخواه مشتری هم فراهم میباشد

آلیاژهای مس با توجه به رنج بسیار گسترده خواص مکانیکی و فیزیکی گستره کاربردی بسیار زیادی را دارا هستند ،از سیستم های حفاری در چاه نفت تا قطعات خاص با انتقال الکتریکی ویژه و یا دیسک های جوشکاری مقاومتی همگی از آلیاژهای مس به دست میایند.آلیاژهای مس  برلیوم جهت استفاده در قالب های تزریق پلاستیک ،کارآمدترین ابزار برای افزایش بهره وری در صنعت پلاستیک میباشد.

آلومینیوم برنز به عنوان جایگزین برتر فسفر برنز با دوام بسیار بیشتر از جمله سوپرآلیاژهای مس محسوب میگردد که به سفارش مشتریان مطابق با ابعاد  و یا نقشه دلخواه مشتریان تامین میگردد.
بوش های آلومینیوم برنز به روش ریخته گری گریز از مرکز تولید میشوند و به همین دلیل عیوب ریخته گری رایج در ریخته گری سنتی مثل مک در آنها وجود ندارد.علاوع بر این ،با توجه به کنترل دقیق تر بر روی ابعاد و نیز استفاده مجدد  از ضایعات ماشین کاری قطعات ،قیمت مناسب ،مزیت دیگر محصول ما نسبت به نمونه های موجود در بازار است.


درخت آلیاژهای مس (برگرفته از سایت copperalliance )