خط مشی کیفیت در حدید گستر

فن آوران حدید گستر در سال 1385 با هدف پاسخگویی به نیاز صنعت منظقه به خدمات به روز عملیات حرارتی و تامین فولاد های ابزار و سایر آلیاژهای مهندسی راه اندازی گردید.
این شرکت تنها مجموعه با قابلیت ارایه خدمات عملیات حرارتی در کوره های اتمسفر کنترل در منطقه محسوب میشود که با در اختیار داشتن دو خط کامل کوره های آیشلین و ولمن سالانه به طور متوسط ظرفیت 1000 تن خدمات عملیات حرارتی را دارا میباشد.
فن آوران حدید گستر  به نمایندگی از شرکت های ترکیه ،انواع فولاد های آلیاژی،و نسل جدید فولادهای ابزار تولیدی  آلمان را در اخیار صاحبان صنایع قرار میدهد.
مس و سوپرآلیاژهای مس با گستره وسیع خواص فیزیکی و مکانیکی در صنایع کاربرد ویژه ای دارد که به نمایندگی از شرکت های ترکیه تامین میشود.

شرکت فن آوران حدید گستر خود را در تمام مراحل طرحریزی تحقق محصول همراه مشتریان میداند و با توجه به اثر چشمگیر تمامی مراحل تولید از مواد اولیه تا جزییات روش های تولیدی ،بر روی نتایج عملیات حرارتی و مرغوبیت محصول،همواره مشاوره های تخصصی متالورژیکی را بخش جدا نشدنی از خدمات خود به مشتریان میداند. شرکت به منظور فراهم آوردن قابلیت ردیابی ،نتایج بازرسی های محصول و فرآیند را به شکل مدون نگهداری میکند. و کیفیت  پایدار در خدمات تخصصی را بزرگترین سرمایه خود میداند.

تیم تخصصی ما با دانش فلزات همراه شماست.